1.diena

Izbraucam no Ogres plkst.6.30. Pietura Jēkabpils benzīntankā. Braucam caur Zarasai (paņemam vietējo gidu), braucam uz ANĪKŠĶIEM – Lietuvas šveici. Ekskursija pa pilsētu. DZELZCEĻA muzejs (vienīgā pilsēta Baltijā, kur kursē šaursliežu vilciens – iespējams arī pavizināties. Dzelzceļa komplekss – simtgadīga stacija, dzelzceļa tilts pāri upei 96 m garumā). Pusdienlaiks. AČGĀRNĀ MĀJA. AKMENS GLEZNIECĪBAS MUZEJS. SAFARI PARKS (pāri  par 50 ha, vieta,kur var tuvu vērot dzīvniekus, var izbraukt  ar džipu ar pavadošo gidu, barot Āfrikas strausus,savvaļas vēršus, pavērot lamas un briežus. Nakts labiekārtotā studentu  viesnīcā Zarasai ar ērtībām stāvā divvietīgos numuriņos.

2.diena

Brokastis kafejnīcā. Ekskursija pa ZARASAI – kas ir viena no Augštaitijas skaistākām pilsētām (ekskursija ar vietējo gidu). SALAKAS – Sv.Jaunavas Marijas baznīca, Jūras muzejs. Pudienās cepelīni skaistā vietā kafejnīcā atjaunotās dzirnavās. STELMUŽES  OZOLS. Vieta, kur parādījās Sv.Jaunava Marija.

Plkst.18.00 mājupceļš. Ap plkst. 22.00 Ogrē.

CENA EUR 75.00

Cenā iekļauts: transporta un ceļa izdevumi, gidu, grupas vadītāja pakalpojumi, nakts divvietīgā numuriņā ar ērtībām stāvā, brokastis.

Papildus izdevumi: Ieejas biļetes –

Dzelzceļa muzejs    3.00/2.00 eur

Ačgārnā māja – 2.00  eur

Akmens glezniecības muzejs – 1.00/0.70  eur

Safari  – ~  5.00-7.00 eur

Vienas pusdienas ~ 6.00  eur