1.d.. Izbraukšana  no Ogres  plkst. 6.00.

Pietura WC Tilže Šauļos. Ar prāmi  pārceļamies uz Kuršu kāpu.

JŪRAS MUZEJS (muzeja ekskpozīcija un akvārijs-atjaunoti 24 akvāriji, 25 metrus garš stikla tunelis ,kur tuvu virs galvas varēs redzēt peldošas zivis).

KORMORĀNU kolonija (dabas pārsteigums, jeb “spokainais mežs”).

IESPAIDĪGS BALTO SMILŠU TUKSNESIS-PĀRNIDAS KĀPA (vieta kuru katru gadu pārveido vējš).

NIDA – Neringas administratīvais centrs. Ļoti  mīlīga kūrortpilsēta ar etnogrāfiskām zvejnieku sētām un dārziem.

(Iespējams varēs izbraukt ar kuģīti līdz Krievijas robežai ar vietējo gidu).

JODKRANTE (varēs iegādāties kūpinātas zivis un suvenīrus). Lietuvas koktēlnieku veidota Raganu taka.

Pārcelšanās ar prāmi no Kuršu kāpas.Brīvais laiks. Nakts viesnīcā KLAIPĒDĀ.

2.d. brokastis. Ekskursija pa Klaipēdas pilsētu ar gidu.

Lietuvas vasaras galvaspilsēta PALANGA(muzeju apmeklējums pēc izvēles), gājēju iela,mols,brīvais laiks pusdienām un peldei jūrā ……  PLUŅĢES muiža un parks( ar vietējo gidu), kuru dēvē  pa Žemaitijas Versaļu – viens no lielākajiem kultūras centriem Ziemeļlietuvā un parks ar daudzveidīgiem ilggadīgiem kokiem 60 ha platībā, kas izveidots 18 gs.vidū un 19 gs.nogalē tika izrakti 7 kaskādes tipa dīķi ,kurus savstarpēji saista upīte ar daudziem tiltiņiem. Parkā mīt daudz dažādu dzīvnieku.

CENA EUR 98.00

Cenā iekļauts: Transporta noma,ceļa izdevumi,t.s.k.ekologījas nod. Lietuvā un iebraukšanai Kuršu kāpā, 1 nakts viesnicā Klaipēdā 2 viet. vai 3 viet.numuriņos ar brokastīm.Gidu un grupas vadītāja pakalpojumi. Prāmja biļete autobusam un pasažieriem..Papildus izdevumi:.Delfinārijs ar grupas atlaidi (no 4 g.v. )Eur 13.00/8.50 pens.stud.skoln., Jūras muzejs EUR 11.00/5.50 stud.pens.skoln. Pluņģes muiža – EUR 6.00/4.00 pens.stud.skoln. Izbrauciens ar kuģīti-cena tiks precizēta.