20 – 21.08.22.                                                                                                                                                1.d. Izbraukšana no Ogres plkst. 6.00 . Pietura WC  tirdzniecības centrā Tilže Šauļos. Ar prāmi ar autobusu pārceļamies uz KURŠU KĀPU. JŪRAS MUZEJS ( muzeja ekspozīcija un akvārijs,          kurā atjaunoti 24 akvāriji, 25 m garš stikla tunelis, kur tuvu virs galvas varēs redzēt peldošas zivis ). DELFĪNU UN JŪRAS  LAUVU PRIEKŠNESUMI DELFINĀRIJĀ. KORMORĀNU KOLONIJA   ( dabas pārsteigums , jeb spokainais mežš ). IESPAIDĪGS BALTO SMILŠU TUKSNESISPĀRNIDAS KĀPA ( vieta, kuru katru gadu pārveido vējš ). NIDA – Neringas administratīvais centrs. Ļoti mīlīga kūrortpilsēta ar etnogrāfiskām zvejnieku sētām un dārziem. Būs iespēja izbraukt ar kuģīti līdz Krievijas robežai  ar vietējo gidu – EUR 10.00 no personas. JODKRANTE –  varēs iegādāties kūpinātas zivis un suvenīrus. Lietuvas koktēlnieku veidota RAGANU TAKA. Pārcelšanās ar prāmi ar autobusu no Kuršu kāpas. Izvietošanās viesnicā ‘’ MEMEL HOTEL ‘’ Klaipēdā. Brīvais laiks.

2.d. Brokastis. Ekskursija pa KLAIPĒDU  ar gidu. Lietuvas vasaras galvaspilsēta PALANGA          ( muzeju apmkelējums pēc izvēles ). Gājēju iela. Mols. Brīvais laiks pusdienām un peldei jūrā.   PLUŅĢES MUIŽA UN PARKS , kuru dēvē par Žemaitijas Versaļu – viens no lielākajiem kultūras centriem Ziemeļlietuvā un parks ar daudzveidīgiem ilggadīgiem kokiem 60 ha platībā, kas izveidots 18 gs. vidū un 19 gs. nogalē, kur tika izrakti 7 kaskādes tipa dīķi, kurus savstarpēji saista upīte ar daudziem tiltiņiem. Parkā mīt daudz dažādu dzīvnieku.                       ( ar vietējo gidu  ). Mājupceļš.

CENA   EUR 105.00

Cenā iekļauts: Transporta noma un ceļa izdevumi, t.sk. ekoloģijas nod. Lietuvā un iebraukšanai Kuršu kāpā, prāmja biļetes, Gidu un grupas vadītāja pakalpojumi.                         1 nakts viesnicā Klaipēdā MEMEL HOTEL 2 viet.numuriņos ar ērtībām un brokastīm.

Papildus izdevumi : Delfinārijs ar grupas atlaidi ( no 4 g.v. ) EUR 13.00/8.50 pensionāri, studenti, skolēni. Pensionāriem un studentiem jāuzrāda apliecības !  1. un 2.grupas invalīdi bez maksas, uzrādot apliecības ! Jūras muzejs EUR 11.00/5.50 pensionāri, studenti, skolēni.                        Pluņģes muiža – EUR 6.00/4.00 pensionāri, studenti un skolēni. Izbrauciens ar kuģīti EUR 10.00